Hejka :D
Jak tam u was ? Jak widzicie po tytule dziś będzie tag :D To może od razu przejdziemy do pytań :)
1. Ulubiony napój ze Starbucks'a ?
- Nie ma u mnie w pobliżu tej kawiarni ;c
2. Ile "selfies" robisz sobie dziennie ?
- Zależy, czasami do 30 zdjęć dziennie ^^
3. Ile masz zdjęć na instagramie ?
- Na tą chwilę mam 247
4. Używasz słów "OMG" i "LOL" na głos ?
- Bardzo rzadko
5. Ile czasu zajmuje ci przygotowanie się rano ?
- Od 30-45 min :D
6. Czy ubierasz te same ubrania więcej niż jeden raz ?
- Spodnie tak, a co do koszulek i bluz to na 2 lub 3 dnień czemu nie ? :)
7. Jesteś rasistką ?
- Nie!
8. Ile masz tweetów ?
- Nie używam tego portalu, chociaż mam na nim konto
9. Instagram, Twitter czy Tumblr ?
- Nie umiem wybrać pomiędzy Instagramem a Tumblrem ;/
10. Jak spędzasz większość swojego czasu ?
- Hehe, nijako :p obijając się
11. Kto jest twoim ulubionym youtuberem ?
- Nie mam ulubionego :)
12. Jak często malujesz paznokcie ?
- Bardzo często :*
13. Czy jesteś zakupoholiczką ?
- Rodzice twierdzą, że jestem :D hehe
14. Ile razy oglądałaś "Wredne dziewczyny" ?
- A co to jest ?
15. Czy posiadasz dużo ubrań ?
- Chyba tak :P
16. Czy robisz zdjęcia jedzenia przed zjedzeniem ?
- Sporadycznie :)
17. Robisz makijaż codziennie ?
- Zależy, ale ogólnie patrząc to tak
18. Jakie są twoje oceny w szkole ?
- Hmm, takie sobie
19. Jak często stylizujesz swoje włosy ?
- Rano :)
20. Czy zawsze wyglądasz wyjściowo ?
- Nie
czwartek, 27 sierpnia 2015
poniedziałek, 24 sierpnia 2015
Back to school !
Cześć kochani :D
Dziś chciałabym pokazać wam to co zakupiłam do szkoły. Jest to parę rzeczy, gdyż plecak, piórnik itp. mam z tamtego roku. Idę do 3 gim, więc czeka mnie dużo pracy i egzaminy :) Mam nadzieję, że ukończę gimnazjum z jak najlepszą średnią i z dobrymi wynikami z egzaminu :D Trzymajcie kciuki! :*
Zacznę od sklepu "Biedronka"
*zeszyty (A5, 60 kartkowe, miękka okładka, koszt. około. 1,30 zł)
* fiszki z angielskiego (zakupiłam je, gdyż mój angielski nie jest najlepszy :c, koszt, 5.99 zł)
* kalendarz ( koszt. 18.99 zł)
Teraz przejdę do sklepu "Real"
*zeszyt (Twarda okładka, 192 kartki, rozmiar A5, koszt około 11 zł)
* długopisy (koszt. około 30 gr. za sztukę)
* zakreślacze (koszt. około 4 zł zestaw 4 kolorów)
Dzięki za poświęcenie uwagi :)
Do zobaczenia niebawem ! :*
PS. Każdy ma inny gust, jednym się podoba a innym nie :) więc proszę nie pisać głupich komentarzy typu "ale beznadziejne zeszyty" albo " ale gimbusiarskie zeszyty".
Subskrybuj:
Posty (Atom)